RT Ricochet - шаблон joomla Форекс

Žádost

Žádost o řidičký průkaz je možnost stáhnout v sekci Ke stažení a doručit osobně do provozovny či zaslat emailem.

Kontakt

Navštívit nás můžete osobně na adrese Zálesí 1122/96, Praha 4 nebo zavolat na 608 216 135 či poslat mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nabídka

Řidické oprávnění "B" od 7000,-. Kondiční jízda 350,-

Oblíbené

Už jste nějaký ten pátek neřídili a chcete si to připomenout?

Pro vlastníky řidičského oprávnění "B" nabízíme možnost se zdokonalit/připomenou si/získat důvěru na silnici s našimi kondičními jízdami za 400,- ha jendu vyučovací hodinu (45min).

Rozšiřujeme nabídku o B+E

Pokud chcete řídit s přípojným vozíkem, karavanem na 750kg, neváhejte nás kontaktovat ohledně rozšiřující řidické oprávnění na vozidla B+E.

Řidicské oprávnění "B" již od 20900,-

Nabízíme výhodnou cenu řidčského oprávnění "B" pro řízení motorových vozidel do 3,5t. Navštivte naši stránku s návodem jak žádat a získejte informace jak výcvik probíhá.

Jak získat řidičák?

Pokud se rozhodnete svěřit se do našich rukou, neváhejte a začněte vyplněním přihlášky, jímž každý výcvik musí začít. Ke zdárnému přihlášení dále stačí návštěva Vašeho praktického lékaře pro potvrzení Vaší zdravotní způsobilosti.

Oba dva formuláře si můžete také stáhnout na stránce Ke stažení.

Vyplněný formulář je potřeba doručit do sídla autoškoly na adrese Zálesí 1122/96, 142 00 Praha 4. Pokud nikoho nezastihnete, stačí vhodit do schránky u vstupních dveří. Na základě data podání Vaší žádosti budete zařazeni do nejbližšího kurzu školení řidičů, o jehož zahájení budete informováni telefonicky. Přihlášení do autoškoly Ing. Rostislav Všetečka Praha 4 je možné provést i elektronicky zasláním přihlášky na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

proces

Standardní kurzy začínají cca jednou za 14 dnů, proto nemusíte mít strach, že Vaše žádost zůstane dlouho bez odezvy.

Individuální kurzy začínají prakticky v den podání Vaší žádosti.

V případě jakýchkoli dotazů zkuste hledat na stránce častých dotazů, nebo nás neváhejte kontaktovat.